BEEK FM
VEILING

Op zaterdag 23 november zal veilingmeester René Nijsten de volgende items vanaf 22.30 uur afhameren. Spelregels:

  • Items dienen ter plekke betaald te worden (cash/pin).
  • Telefonisch meebieden is mogelijk.

Gesigneerd Shirt Roglic

Een originele gesigneerde gedragen trui van Primoz Roglic.

Aangeboden door:

6 kaarten Rieu Kerstconcert

6 kaarten voor het unieke kerstconcert van André Rieu in het MECC.

Aangeboden door: André Rieu Productions

Gesigneerd pak en schoenen Ajax

Gesigneerd door Perr Schuurs (schoenen mt. 44,5 – trainingspak mt. M)

Aangeboden door: Perr Schuurs

2 kaarten Mansluujzitting

Een unieke kans om aanwezig te zijn tijdens de Mansluujzitting 2020.

Aangeboden door: ZVC De Kneeschers

Gesigneerde tweezitter

De enige echte Beek FM tweezitter, gesigneerd door alle gastartiesten.

Aangeboden door: Beek FM

2 VIP-kaarten Gulden Humor

Een unieke kans om aanwezig te zijn tijdens de Gulden Humor.

Aangeboden door: Baeker Pottentaote

Jaarabonnement Owen Smith

Elke maand een nieuw setje veters + sokken

Aangeboden door: Owen Smith Store

Rondleiding MAA 2×4 personen

Bekijk Maastricht Aachen Airport zoals je het nog nooit eerder zag.

Aangeboden door: MAA

3-gangen menu + fles wijn

Gezellig eten “bie Loe” in Elsloo met een uitgebreid 3-gangen menu + fles wijn

Aangeboden door: Bie Loe

Setje kinderkleding

Kies een volledig setje kinderkleding naar keuze bij Kidsfashionpoint

Aangeboden door: Kidsfashionpoint

2x Sterren van Holland in Ahoy

Met onder anderen Tino Martin, Jannes en Django Wagner.

Aangeboden door: AHOY

Dinercheque Teaching Hotel

Dinercheque van €75,- voor diner bij  Teaching Hotel Chateau Bethlehem

Aangeboden door: Teaching Hotel Chateau Bethlehem

3,5 KW Airco Mitsubishi

3,5 KW Airco Mitsubishi Electric exclusief montage

Aangeboden door: FBC Technics

Retro voetbaltas VV Caesar

Een retro voetbaltas van VV Caesar (herkomst jaren 70).

Aangeboden door: Paul Wouters

Lions shirt + 2x vip tickets

2x VIP tickets Lions + gesigneerd shirt

Aangeboden door: Lions

Dinercheque Holland Casino 100,-

Ga lekker dineren bij Holland Casino t.w.v. €100,-

Aangeboden door: Holland Casino Valkenburg

Gesigneerd shirt Roda JC

Oud shirt van Roda JC met handtekeningen van ex-profs.

Aangeboden door: Familie Lenssen